http://logiba.com/
Yükleniyor...

LOGIBA'dan Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi (ASAS)

Şebeke üzerinden haberleşme (Power Line Communication) ile geliştirilen ASAS, dış mekanlar için inovatif bir aydınlatma yöntemidir. Sağladığı % 60'a varan enerji tasarrufu ile öne çıkmaktadır ve tüm haberleşme sistemleriyle ve aydınlatma ürünleriyle (LED, Yüksek Basınçlı Sodyum Buharlı, Metal Halide, Floresan Lambalar vb) tam uyumlu olan ASAS web tabanlı bir uygulamadır. Çevre dostu olan ASAS karbon emisyonu salınımının azaltılmasına katkıda bulunmaktadır.

ASAS ile her armatürü tek tek açma/kapama yaparak kontrol edebileceğiniz gibi, gruplayarak senaryolar da oluşturabilirsiniz. Ayrıca armatürünüz 1-10V veya DALI sistemlerine uygun ise ASAS sayesinde armatürünüzü dimde (loşlaştırma) edebilirsiniz.

ASAS ile hangi sokakta hangi armatürün arızalı olduğunu görebilir ve bakım planlamanızı bu arızalara göre yapabilirsiniz. Böylece bakım maliyetlerinizde tasarrufa gidebilirsiniz.

Kurulum sırasında hangi konumda hangi armatürün içinde hangi balast ve lambanın kullanıldığı tanımlanarak bu ürünlerin çalışma süreleri, arıza sıklıkları gibi istatistiki veriler toplayabilirsiniz.

Özellikle aydınlatmanın önemli olduğu ve güvenlik için mutlaka aydınlatılması gereken yerlerde her bir armatürün pozisyon değişikliğini algılayabilir ve her bir armatürün harcadığı gücü öğrenebilirsiniz.

Diğer Haberler

ASAS, %60 Oranında Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Logiba, 1975’ten bu yana ulusal ve uluslararası arenada sektöre hizmet veren Başaranlar Mühendislik’in dim edilebilir sodyum ve metal balastlarla ilgili yapmış olduğu TÜBİTAK çalışmasının bir sonucu olarak 4 yıl önce hayata geçti.

+haberin devamı
Kars Akıllı Aydınlatma(ASAS) Tanıtımı

ASAS - Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi ile şehre aydnlatma otomasyon sistemi kazandıran Kars Valiliği, sistemin açılışını Ulaştırma Bakanı Sayın Ahmet Arslan'ın katılımlarıyla, halka ve basına tanıttı.

+haberin devamı
Kayseri'de Akıllı Aydınlatma Dönemi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik, ASAS'ı inceledi.

+haberin devamı
Logiba Katıldığı Konya Kent Fuarı’nda Değerli İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor!

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Konya Kent Fuarında Logiba'nın standını ziyaret edip ürünlerini inceledi.

+haberin devamı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Logiba Standını Ziyaret Etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Logiba standını ziyaret edip yerli ve milli kaynaklarla üretilen Logiba teknolojilerini inceledi.

+haberin devamı
Logiba Katıldığı İstanbul 17. MUSİAD EXPO 2018 Fuarı’nda Değerli İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor!

CNR Expo Fuar Merkezi’nde 21–24 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2018 17. MUSİAD Expo Fuarı'nda geleceğin akıllı şehir teknolojileri yerli ve yenilikçi çözümleri ile bilinen Logiba yerini aldı.Konya Meram Belediye Başkanı Sayın Fatma Toru Logiba'nın standını ziyaret etti ve ürünlerini inceledi.

+haberin devamı