http://logiba.com/
Yükleniyor...

Kars Akıllı Aydınlatma(ASAS) Tanıtımı

Logiba tarafından geliştirilen, tamamen yerli kaynaklarla üretilen Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi (ASAS), Ulaştırma Bakanlığı'nın başlattığı Türk Telekom Akıllı Şehirler - Kars projesi kapsamında, Kars iline aydınlatma otomasyonu hizmeti sunmak adına 30 Mart 2017 tarihinde, Ulaştırma Bakanı Sayın Ahmet Arslan'ın katılımlarıyla, basına ve halka tanıtımı yapılarak Kars valiliğine teslim edildi. Kars valiliği bünyesinde kurulan scada merkezinde, valilik personelleri tarafından kesintisiz bir şekilde takibi yapılan sistemin,uzaktan kontrol yeteneklerinin yanı sıra,sağladığı enerji tasarrufu sayesinde de ekonomiye olan katkısına da değinen Bakan Arslan, gerektiği kadar aydınlatma sağlayan ASAS'ın web tabanlı kontrol yazılımını inceleyerek sistemin açılışını gerçekleştirdi.

Diğer Haberler

ASAS, %60 Oranında Enerji Tasarrufu Sağlıyor

Logiba, 1975’ten bu yana ulusal ve uluslararası arenada sektöre hizmet veren Başaranlar Mühendislik’in dim edilebilir sodyum ve metal balastlarla ilgili yapmış olduğu TÜBİTAK çalışmasının bir sonucu olarak 4 yıl önce hayata geçti.

+haberin devamı
LOGIBA'dan Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi (ASAS)

Şebeke üzerinden haberleşme (Power Line Communication) ile geliştirilen ASAS, dış mekanlar için inovatif bir aydınlatma yöntemidir.

+haberin devamı
Kayseri'de Akıllı Aydınlatma Dönemi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Çelik, ASAS'ı inceledi.

+haberin devamı
Logiba Katıldığı Konya Kent Fuarı’nda Değerli İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor!

Meram Belediye Başkanı Fatma Toru Konya Kent Fuarında Logiba'nın standını ziyaret edip ürünlerini inceledi.

+haberin devamı
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Logiba Standını Ziyaret Etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek Logiba standını ziyaret edip yerli ve milli kaynaklarla üretilen Logiba teknolojilerini inceledi.

+haberin devamı
Logiba Katıldığı İstanbul 17. MUSİAD EXPO 2018 Fuarı’nda Değerli İsimleri Ağırlamaya Devam Ediyor!

CNR Expo Fuar Merkezi’nde 21–24 Kasım 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen 2018 17. MUSİAD Expo Fuarı'nda geleceğin akıllı şehir teknolojileri yerli ve yenilikçi çözümleri ile bilinen Logiba yerini aldı.Konya Meram Belediye Başkanı Sayın Fatma Toru Logiba'nın standını ziyaret etti ve ürünlerini inceledi.

+haberin devamı