http://logiba.com/
Yükleniyor...

Akıllı Şehir Aydınlatmaları

LOGIBA’nın geliştirdiği Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi, şehir bütçesini tüketmeden şehir aydınlatma sorunlarını çözmeye yardımcı oluyor.
28 Aralık 2016 Çarşamba
Teknoloji
Akıllı Şehir Aydınlatmaları

LOGIBA’NIN AKILLI ŞEHİR AYDINLATMA SİSTEMİ (ASAS)
LOGIBA’nın geliştirdiği Akıllı Şehir Aydınlatma Sistemi, şehir bütçesini tüketmeden şehir aydınlatma sorunlarını çözmeye yardımcı oluyor. ASAS, yetkililerin aydınlatmaları gece saatlerinde etkili ve verimli bir şekilde kullanmasını, mümkün olan yerlerde daha az ışık sağlamasını ve tasarruf etmesini mümkün kılıyor.

Artan Nüfus ve Doğru Aydınlatma
Kentsel büyümenin hızı, belediye yetkilileri ve vatandaşlar için önemli zorluklar teşkil ediyor. Logiba, şehirlerin daha iyi yerler olabileceğine ve aydınlatmanın bunda önemli bir rol oynadığına inanıyor. Daha akıllı ve sürdürülebilir aydınlatma çözümleri, insanların güvenli ve güzel şehirlerde yaşamasına, çalışmasına ve sosyalleşmesine yardımcı olabilir.

Kaliteli aydınlatma
Çoğumuz şehir ışıklarının sokakları aydınlattığını biliriz ancak kaliteli şehir aydınlatması aynı zamanda bir güvenlik hissi yaratarak vatandaşların hayattan keyif almalarını ve şehrin sunduğu tüm olanaklardan yararlanmalarını sağlar.

ASAS ile Kontrol Sizde
Şehir aydınlatma sistemleri tasarlanırken gelecekteki akıllı şehri oluşturacak altyapıyı kurmak önemlidir. ASAS, tüm şehrin aydınlatma sistemini tek bir arabirimden yönetmeyi mümkün kılar. Bakım ve durum raporları sağlar. Aydınlatma operatörleri tüketimi ve sistemin her ekipmanın çıkışını takip ederek aydınlatma seviyelerinde gereken hassas ayarları yapabilir.
Tüm aydınlatma ekipmanlarının bir harita üzerinde görüntülenmesi ve çalışma / arıza durumlarının takibi ASAS ile mümkündür. Bu ekipmanların marka ve modellerini kayıt altına alınabilir, güç tüketimleri, çalışma süreleri, arıza sıklıkları gibi istatistiksel veriler tutulabilir.

Güvenli ve Tasarruflu Aydınlatma
Hızla büyüyen dünyada böyle bir teknoloji vatandaşlar ve belediyelere büyük faydalar sağlayabilir. Özellikle LED armatür dönüşümlerinin hızlandığı günümüzde, bu dönüşüme aydınlatma kontrol sistemlerinin de katılması gerekmektedir. Böylece tasarruf oranları daha fazla olmaktadır.  
ASAS, aydınlatma yönetim sistemiyle bir yandan tasarruf ederken bir yandan da şehirlerin herkes için daha güvenli, canlı ve güzel olmasına yardım edebiliriz.